Poznajmy się!

Michał Pukajczyk

Michał Pukajczyk

CZŁOWIEK AKCJI

Jeśli nie chcesz swojego życia spędzić na kanapie przed telewizorem, a do tego lubisz nowe wyzwania na pewno się z nim dogadasz. Kreatywny, otwarty, potrafiący sprzedać praktycznie wszystko.

Szymon Bigos

Szymon Bigos

CZŁOWIEK NATURY

Interesuje się przyrodą i chętnie spędza czas wędrując po lasach. Lubi spotkania w gronie znajomych, czasem poczytać ciekawą książkę. Stara się zawsze iść przez życie z radością, odkrywając nowe możliwości.

Basia Bialik

Basia Bialik

CZŁOWIEK EMPATII

Potrafi jak dźwięki odbierać emocje innych i być może dlatego w każdym gatunku muzyki znajdzie coś dla siebie praktykuje cierpliwość i&nbspmilczenie, a w pochmurne i deszczowe dni powtarza sobie, że ponad chmurami zawsze świeci słońce, one je tylko mogą nieznacznie przykryć.

Ania Dziubyna

Ania Dziubyna

CZŁOWIEK MUZYKI

Oprócz zgłębiania matematycznych abstrakcji i badania nanocząstek radość daje jej gra na fortepianie. Relaksuje się słuchając muzyki klasycznej. Kocha ikony i śpiewy cerkiewne. Dostrzega piękno zarówno w wielkich dziełach sztuki, jak i w małych rzeczach – pogodnym spojrzeniu, porannej mgle, wschodzie słońca nad górami.

Kamil Nowak

Kamil Nowak

CZŁOWIEK RUCHU

Człowiek ruchu. Uwielbia grać w piłkę nożną, pływać, spacerować po Tatrach i rowerować. Szare komórki gimnastykuje (jeśli akurat mu się o nich przypomni^^) Grając na gitarze, w szachy bądź czytając. Kontaktu z Bogiem stara się szukać naturze i drugim człowieku.

Kuba Kwiatkowski

Kuba Kwiatkowski

CZŁOWIEK PRACY

Miły, czasem sympatyczny choć małomówny. Nie pogardzę (jak przystało na polonistę) dobrą książką, ciekawym filmem oraz muzyką, która inspiruje. Uwielbiam chodzenie po górach, zbieranie grzybów i kolor niebieski. A nade wszystko ciszę, kiedy mogę być z Nim sam na sam.

Brat Maciej Kowalski

Brat Maciej Kowalski

CZŁOWIEK SPOTKANIA

Pasjonat życia wspólnego w zakonie od 2002 roku. Lubi rozmowy przy zielonej herbacie, ceni sobie dialog i&nbspszczerość. Do wspólnoty wnosi ducha trynitarskiego, uśmiech i siebie. Lubi włoską kuchnię, eteryczną muzykę i spacery.

Pin It on Pinterest