Poznajmy się!

Michał Pukajczyk

Michał Pukajczyk

CZŁOWIEK AKCJI

Jeśli nie chcesz swojego życia spędzić na kanapie przed telewizorem, a do tego lubisz nowe wyzwania na pewno się z nim dogadasz. Kreatywny, otwarty, potrafiący sprzedać praktycznie wszystko.

Kinga Sak

Kinga Sak

CZŁOWIEK POMOCY

Uwielbia pomagać, wspierać, słuchać i pokazywać, że zwyczajność jest piękna kiedy tworzy, nie je i nie śpi wierzy, że niemożliwe nie istnieje wycisza ją śpiew z Taizé i zdarza się jej zapatrzyć.

Basia Bialik

Basia Bialik

CZŁOWIEK EMPATII

Potrafi jak dźwięki odbierać emocje innych i być może dlatego w każdym gatunku muzyki znajdzie coś dla siebie praktykuje cierpliwość i&nbspmilczenie, a w pochmurne i deszczowe dni powtarza sobie, że ponad chmurami zawsze świeci słońce, one je tylko mogą nieznacznie przykryć.

Ania Dziubyna

Ania Dziubyna

CZŁOWIEK MUZYKI

Oprócz zgłębiania matematycznych abstrakcji i badania nanocząstek radość daje jej gra na fortepianie. Relaksuje się słuchając muzyki klasycznej. Kocha ikony i śpiewy cerkiewne. Dostrzega piękno zarówno w wielkich dziełach sztuki, jak i w małych rzeczach – pogodnym spojrzeniu, porannej mgle, wschodzie słońca nad górami.

Brat Maciej Kowalski

Brat Maciej Kowalski

CZŁOWIEK SPOTKANIA

Pasjonat życia wspólnego w zakonie od 2002 roku. Lubi rozmowy przy zielonej herbacie, ceni sobie dialog i&nbspszczerość. Do wspólnoty wnosi ducha trynitarskiego, uśmiech i siebie. Lubi włoską kuchnię, eteryczną muzykę i spacery.

Pin It on Pinterest