WIĘCEJ NIŻ 5 MINUT - PODSUMOWANIE PIERWSZEGO ETAPU AKCJI

12 grudnia 2017

Więcej niż 5 minut – czyli jak Polska wspiera prześladowanych chrześcijan

Dobiegł końca pierwszy etap akcji WIĘCEJ NIŻ 5 MINUT – inicjatywy podjętej przez krakowską wspólnotę Trójka działającą przy Domu Braci Trynitarzy w Krakowie. W ramach akcji podjęto modlitwę w intencji prześladowanych chrześcijan – regularnie odbywały się czuwania modlitewne. Rozprowadzono również 1000 opasek z napisem WIĘCEJ NIŻ 5 MINUT. Udało się zebrać 6862,52 zł (ok. 1634 €). Pieniądze zostały w całości przekazane na pomoc prześladowanym chrześcijanom za pośrednictwem organizacji SIT (SolidaridadInternacionalTrinitaria).

Liczba rozprowadzonych opasek

Zebrana kwota (zł)

Dziękujemy!

Cieszymy się z pozytywnego odbioru. Nie spodziewaliśmy się aż takiego zainteresowania i odzewu ze strony zarówno osób indywidualnych, jak  i grup. Chcemy szczególnie podziękować Parafii św. Jana Pawła II w Siedlcach, Parafii św. Ferdynanda w Livorno, Parafii NMP Królowej Świata w Bielsku-Białej oraz Liceum Ogólnokształcącemu COR w Bielsku-Białej za wrażliwość i chęć czynienia dobra. Wśród osób, które włączyły się w naszą inicjatywę znalazły się też takie, które nie tylko wsparły ją materialnie, ale też rozprowadzały opaski. Dzięki akcji zyskaliśmy również stałe grono darczyńców, którzy regularnie wpłacają pieniądze na pomoc prześladowanym chrześcijanom. Za hojność i życzliwość – dziękujemy!
świeca

Co dalej?

Mimo, iż dobiegł końca pierwszy etap akcji WIĘCEJ NIŻ 5 MINUT, to sama akcja nadal trwa. Przygotowujemy kolejną serię opasek. Wierzymy, że dołączy do nas jeszcze więcej osób. Będziemy rozwijać naszą inicjatywę i liczymy na Waszą pomoc.  

Dowiedz się więcej o akcji!

Pin It on Pinterest

Share This